| Herkunftsort: | China |
| Markenname: | Jnicon |
| Zertifizierung: | CE,TUV,UL,RoHS |
| Modellnummer: | M25 |
| Min Bestellmenge: | 100 (10 Probenpaare) |
|---|---|
| Preis: | negotiable |
| Verpackung Informationen: | 1. Plastiktüte; 2. Karton; 3. Gemäß den Anforderungen des Kunden |
| Lieferzeit: | 3-6 Arbeitstage |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, Paypal, L/C, Western Union |
| Versorgungsmaterial-Fähigkeit: | 10000/days |
| Schutzstufe: | IP67 | Geschlecht: | 3-poliger, wasserdichter 9-poliger Stecker für Daten |
|---|---|---|---|
| Stift: | 3 Leistung 9 Daten | Gegenwärtige Bewertung (A): | Maximum 30A. |
| Material: | PPA | Versammlungsdraht: | Löten |
| Kontaktmaterial: | Messing vergoldet | Farbe: | Blau |
| Hervorheben: | M25 3 pin power plug connector,UL push lock 9 pin connector,waterproof multi pin socket connector |
||
|
Operation Parameters |
|
| Voltage Rating | 300VAC max |
| Current Rating | 30A max |
| Min Wire Size OD | 6.5mm ~ 10mm |
| Max Wire Size OD | 10.5mm ~ 18mm |
| Max.Cable Cross Section Area | 0.5mm2 ~ 6.0mm2 |
| Technical Parameters | |
| Contact Resistance | 10 mΩ max |
| Insulation Structure | 500 MΩ at 500VDC |
| Operating Temperature | -40°C ~ +105°C |
| IP Class | IP67 (1m / 30min) |
| Mold Material | PA66 |
| Contact/Terminal Material | Gold Plated Brass |
| Seal Material |
Silicone |
| Electrical Parameters | |
| Number of Poles | 3 power 9 data |
| Current Rating | 30A max |
| Voltage Rating | 300VAC max |
| Durability Voltage | 2500VAC @ 60 s. |
1. Q: Are you a factory or trading company?
A: We are a factory. Located in Jnicon Industrial Park, Bao'an District,Shenzhen,China
2. Q: How to buy your products?
A: You need to do as followings:
* Confirm Current Rating and Number of Contacts
* Confirm Assembly style
* Confirm Cable Wire guage
* Confirm Cable Length and Material.
3. Q: How can I get samples?
A: It's my honor to offer you samples,and the freight should be paied by yourself.You can let me know your courier number and your detail address,Then I can send you sample at once.
4. Q: How many materials you can provide?
A: There's some different materials from connector and cable, we usually use PVC/Nylon material to product connector, PVC/Rubber/Silicone material was used in cable. Of course we can also according to your requirments to choose the material.
![]()
Ansprechpartner: Ms. Carly Lu
Telefon: +86 15986694303
2 wasserdichte Rundsteckverbinder Pin, Kreiskabel-Verbindungsstücke 50A 500V
wasserdichte Rundsteckverbinder Pin 20A 3, Rundsteckverbinder M19 IP68
5 wasserdichte Rundsteckverbinder Pin, Rundsteckverbinder IP67 des Stromkabel-M25
Signal des Staub-Beweis-IP67 M19 des Verbindungsstück-3 der Energie-2 gut, Widerstand ausdehnend
Männlich-weiblicher wasserdichter Energie-Verbindungsstück 3 Enden-Dichtungs-Entwurf Pin flexibler
30A 500V imprägniern Macht-Verbindungsstück, Jnicon-Gremiums-Berg-Macht-Verbindungsstück
M16 IP68 imprägniern Daten-Verbindungsstück, IP68 imprägniern männlich-weibliches Verbindungsstück
Orange Schutzwand-imprägniern wasserdichtes Daten-Verbindungsstück, M25 HDMI-Verbindungsstück